Ürün Detay

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Sesli Tuvaleti

Aynı Gün Ücretsiz Kargo...

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : MAT/FRG85
179,99 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


 • Türkçe konuşan bu eğlenceli tuvalette,Köpekçik miniğinizi şarkılar ve cümleler ile tuvalete teşvik eder ve onuödüllendirir.
 • Rutinleri ve tuvalet kullanımını öğretir.
 • Sifonabasıldığında gerçek sifon sesleri çalar.
 • Tuvaletin arkasında isekitap koymak için bir bölme bulunur.
 • Klozet oturağı çıkartılarakyetişkin klozetinde kullanılabilir.
 • Erkek çocuklar için sıçramayıönleyici koruma kapağı bulunur.

Eğlen ve Öğren™ Köpekçik'i bu ödüllendiren tuvalet sayesinde tuvalet eğitiminin daha kolay olmasına yardım ediyor!Bu sevimli eğitici tuvalet gerçekçi bir tuvalet tasarımına sahip! Çocuğunuzu tuvalet kullanmaya teşvik eden ses ve müziklerle tuvalet eğitimine yardımcı olur. Şarkılar ve ses efektleri başarıyı ödüllendirir ve yeniden tuvaleti kullanması için motivasyon sağlar. Minikler tuvaletin ""sifonunu çektiklerinde"", eğlenceli ifadeler ve gerçek sifon sesi duyarlar! Ayrıca, çıkartılabilir tuvalet oturağındaki kollar çocukların kendilerine güvende hissetmelerine yardımcı olur. Oturak, tuvalete geçişini kolaylaştırmak için çoğu yetişkin tuvaletine uygundur! Oyun ve gelişim bir arada™ Denge ve Koordinasyon: Çocuklar bağımsız olarak tuvalete oturduklarında (ve tekrar kalktıklarında!) denge ve koordinasyonları gelişir. Merak: Gerçekçi sesler, şarkılar ve eğlenceli cümleler, çocukları tuvaletteyken meşgul etmeye ve tuvalet kullanımını teşvik etmeye yardımcı olur. Güven ve Mutluluk: Alçak oturak ve yüksek oturak sırtlığı, tuvalete oturduklarında çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlar. 
 

 • Çıkarılabilir halkaya sahip tuvalet ve bebeğinizin favori kitapları için dahili bir raf içerir!
 • Türkçe konuşan tuvalet, bebeğinizin başarılarını 8 şarkı, 7 ifade ve gerçekçi sifon sesiyle ödüllendirir
 • Temizlemesi kolay, çıkarılabilir hazne ve erkek çocukları için dahili sıçrama muhafazası
 • Tutma kollarına sahip çıkarılabilir tuvalet halkası çocukların kendini güvende hissetmesini sağlar.
 •    

 

Gelişim Rehberi: Tuvalet eğitiminin başlarındaki çocuklar için uygundur. Çocuk yardım almadan oturup kalkabilmelidir. Gelişime Faydaları: Güven ve Mutluluk: Yere yakın oturak ve yüksek oturak arkalığı çocukların güvende ve sağlam hissetmelerini sağlarken; onları tuvalet alışkanlığı ile tanıştırırlar. Kişilik Gelişimi: Köpekçik şarkıalr ve sözlerle miniğinizi tuvalete alışıtırır. Miniğiniz bu tuvaleti kendi kendine kullandığında bağımsızlık ve kendine güven kazanır. Merak: Gerçekçi ses efektleri, çocukları tuvalet zamanında oyalar ve eğlendirir. Köpekçik'in içerikleri onu tuvalete oturmaya ve onu kullanmaya cesaretlendirir. Denge ve Koordinasyon: Tuvaleti kendi kendine kullanabilmek (soyunmak, oturma pozisyonuna geçmek ve ayağa kalkmak) denge ve koordinasyon gelişimine yardımcı olur.